Fotografia ślubna z wesela Oli i Konrada

Wspaniałe wesele Oli i Konrada odbyło się podczas gorącego letniego dnia. Ceremonia odbyła się w malowniczym kościółku w najmniejszej parafii w Polsce który jest otoczonym drzewami i kwiatami. Całe miejsce emanowało romantyzmem i uczuciami, które para młoda dzieliła ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi.

Ola i Konrad przygotowali się do tego dnia bardzo starannie z wielką dbałością o szczegóły. Wszystko musiało być idealne, a przede wszystkim miłość miała być widoczna w każdym szczególe. Na ceremonię zaprosili bliskie osoby, rodziców, rodzeństwo, dziadków i przyjaciół. Wszyscy goście podziwiali piękno kościółka, w którym odbyła się ceremonia.

Ceremonia była prowadzona przez przesympatycznego księdza, który wygłosił wzruszające przemówienie, które poruszyło serca wszystkich obecnych. Po oficjalnym wypowiedzeniu „tak”, para młoda wraz z gośćmi udała się na przyjęcie, które miało miejsce w Avocado – jednej z piękniejszych sal w okolicy Sieradza.

Wnętrza sali zostało pięknie udekorowane, a każdy z gości miał swoje miejsce przy pięknie nakrytym stole. Na parkiecie zagrał zespół muzyczny, który zagrał dla gości największe hity muzyki tanecznej. Wszyscy bawili się świetnie, a para młoda tańczyła ze sobą przez większość czasu.

Wesele Oli i Konrada było wyjątkowe pod każdym względem. Całe wydarzenie emanowało miłością i radością, a atmosfera była niesamowita. Para młoda z pewnością zapamięta to wydarzenie na całe życie. Wszyscy obecni na weselu czuli się wyjątkowo i z pewnością będą dzięki moim zdjęciom z nostalgią wspominać ten piękny dzień.

Więcej zdjęć z innych wesel do zobaczenia na Blog Foto lub w galerii Fotografia Ślubna

 

Fotograf Sieradz, fotografia ślubna, fotografia reportażowa, ślub Sieradz, fotografia ślubna Avocado, Avocado Sieradz, ślub Sieradz, fotograf Mateusz Kuta, fotograf Shotem, shotem fotografia ślubna, fotografia ślubna Zduńska Wola, Kalisz, Wrocław