Fotografia portretowa

Fotograf Portretowy

 

Shotem to profesjonalnie przygotowane indywidualne sesje portretowe w studio, apartamencie lub plenerze, posiadam w pełni wyposażone studio pod Sieradzem, gdzie umawiając się na sesję możesz skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki do zrobienia makijażu lub stylizacji włosów.

 

Najwięcej i najbardziej aktualne zdjęcia portretowe na moim Instagramie:

https://www.instagram.com/shotem_photo/

 

Fotografia portretowa to nie tylko zdjęcia, to możliwość przeżycia przygody której efektem są wspaniałe zdjęcia z których możemy być dumni całe życie.

Wykonuję sesje zarówno profesjonalnym modelkom i modelom jak i osobom które chcą mieć po prostu świetne zdjęcia, a może po sesji tak Ci się spodoba, że spróbujesz swoich sił w modelingu.

W mojej pracy jako fotografa portretowego kładę duży nacisk na detale. Staram się uchwycić unikalne cechy osobowości każdego modela, ich wyraziste spojrzenia, emocje i gesty. Dzięki temu zdjęcia stają się nie tylko piękne, ale również oddają esencję każdej fotografowanej osoby.

Swoje sesje kobiece nazywam „Zmysłowy Portret Kobiety” gdzie pokazuję jak wiele emocji tkwi w kobietach, a które nie są widoczne na pierwszy rzut oka.

Sesja portretowa to również wspaniały pomysł na prezent – jeżeli nie masz pomysłu na prezent warto rozważyć zakup Vouchera na sesję portretową

Dla kobiet wspaniałym dodatkiem jest makijaż wykonany przez profesjonalną Wizażystkę Kamilę

Sesje realizuję w całej Polsce oraz poza nią, w studio, w plenerze, w domu u klienta oraz w wynajętych apartamentach, ograniczeniem jest tylko Państwa wyobraźnia.

Zapraszam do kontaktu aby uzyskać szczegółową ofertę.