Witamy na stronie Shotem.pl

Studio wizażu i fotografii.

Shotem to firma tworzona wspólnie przez wizażystkę i fotografa, których zawody zrodziły się z pasji. Postanowiliśmy wspólnie świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami.

Mam na imię Kamila, wizażem zajmuję się z zamiłowania. Ukończyłam wiele szkoleń i warsztatów pod okiem mistrzów wizażu i charakteryzacji, cały czas się rozwijam i śledzę trendy makijażu.
Wykonuję makijaże: fotograficzne, wieczorowe, ślubne, sylwestrowe, dzienne oraz biznesowe. Każdy makijaż jest dobierany indywidualnie do urody oraz potrzeb klientki. Oferuję także indywidualne lekcje makijażu dziennego z przeglądem zawartości kosmetyczki, po których klientka wie jak malować się na co dzień.

Pracuję tylko na sprawdzonych i profesjonalnych kosmetykach. Korzystam z takich firm jak: Estee Lauder, Make Up For Ever, Huda Beauty, MAC, Smashbox, Anastasia Beverly Hills, LORAC Cosmetics, Senna, Make-up Atelier Paris, Kryolan, Makeup Geek, OFRA Cosmetics, Ardell, Inglot, Clarins, Benefit Cosmetics, Dior i wielu innych.

Witam,
Profesjonalnie zajmuję się fotografią od 2007 roku. Swoje usługi kieruje szczególnie do wymagających klientów, którzy stawiają na11713944_1038632129494411_5303636089733396147_o jakość i profesjonalizm. Każde zlecenie przed realizacją jest omawiane z klientem, dzięki indywidualnemu podejściu, wszyscy moi klienci są zadowoleni, a zdjęcia które otrzymali w pełni zaspokoiły ich wymagania.

Realizuje zarówno sesje indywidualne jak i na zlecenie firm.
Sesje dla firm w których rolę ogrywa każdy szczegół, a cała sesja musi tworzyć spójną całość która pokaże profesjonalizm firmy.
Przy fotografii ślubnej najważniejsze są momenty i emocje które towarzyszą Parze Młodej i jej rodzinie, a które pozwolą całe życie wspominać te wspaniałe chwile.
Fotografia produktowa która musi pokazać produkt w sposób perfekcyjny i czytelny dla odbiorcy.
Korzystam ze sprzętu firmy Nikon wraz z profesjonalnymi obiektywami oraz z własnego kompleksowo wyposażonego studia.