Ślub Asi i Michała

Ślub Asi i Michała był jednym z najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych wydarzeń, na których miałem przyjemność pracować jako fotograf. Para postawiła na styl boho, co idealnie odzwierciedlało ich luźne podejście do życia, swobodę i bliskość z naturą. Ceremonia odbyła się w pięknym drewnianym kościółku.

Asia i Michał mieli na sobie lekkie, zwiewne ubrania w pastelowych kolorach, które pięknie komponowały się z kolorami natury. Asi włosy upięte zostały w stylu romantycznym, a Michał miał na sobie stylową marynarkę i spodnie w kolorze granatowym.

Cała uroczystość była utrzymana w romantycznym klimacie, z kwiatami, pięknymi girlandami i wyjątkowymi dekoracjami, które podkreślały niepowtarzalny styl pary. Wszystko było tak zharmonizowane, że wydawało się, jakby natura samoistnie otaczała młodą parę swoim pięknem i czarowała gości swoją magią.

Podczas ceremonii, para złożyła sobie przysięgę, która była dla nich bardzo emocjonalnym momentem. W ich oczach można było dostrzec miłość i zaangażowanie wobec siebie nawzajem. Po ceremonii, odbyła się uroczysta kolacja, która była przygotowana w stylowej sali zbudowanej z drewna w Kamionaczu. Stoły były pięknie udekorowane kwiatami, a atmosfera była tak przyjemna i romantyczna, że goście nie chcieli opuszczać tego magicznego miejsca.

To miejsce było idealne dla ich stylu boho, które pozwoliło mi uwiecznić piękno i swobodę pary oraz szalone zabawy ich gości.

Asia i Michał byli bardzo zadowoleni z efektu zdjęć, które uchwyciły ich miłość, szczęście i romantyzm.

To był wyjątkowy dzień dla Asi i Michała, który pozostanie na długo w mojej pamięci. Było mi ogromną przyjemnością pracować jako ich fotograf i uwiecznić te niezapomniane chwile na fotografiach, które będą przypominać im o tym pięknym dniu przez wiele lat.

Poniżej możecie zobaczyć kilka wybranych kadrów z ich ślubu i wesela.