Komunia Brąszewice 2023

Fotograf Łódź Mateusz Kuta

W tym roku byłem głównym fotografem podczas I Komunii Świętej w Brąszewicach, komunię tego dnia przyjęło dwadzieścioro troje dzieci.

Każde dziecko oprócz zdjęć z kościoła i podczas przyjęcia Komunii Świętej, dostało zdjęcia pozowane pod figurą Matki Boskiej, oraz grupowe zdjęcie z Proboszczem po mszy świętej.

Cały reportaż realizowany był przez dwóch fotografów z których każdy fotografował na dwa aparaty – dzięki temu każde dziecko ma po kilka zdjęć i wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Wszystkie zdjęcia zostały poddane mojej autorskiej obróbce, tak aby gotowe zdjęcia miały jak najlepszą jakość pozwalającą na wykonanie wydruków lub albumów.

Jak co roku, kościół był pięknie przystrojony, a charakter mszy podkreślał wspaniały chór.

Proboszcz wzorowo poprowadził mszę, wplatając co jakiś czas delikatny żart który obniżał poziom stresu u dzieci dzięki temu były uśmiechnięte, jednak w najważniejszym momencie z powagą przyjęły swoją Pierwszą Komunię Świętą.

Ze względu na ilość dzieci, przy reportażu pomagał mi mój serdeczny kolega, a przy okazji świetny fotograf Tomasz Piętka.

Dziękuje wszystkim rodzicom za zaufanie!

Jeżeli zdjęcia spodobały się innym rodzicom których dzieci będą miały komunię w przyszłości i chcieliby abym to ja był głównym fotografem na ich komunii to zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do polubienia mojego Facebooka

Tagi: Fotograf Sieradz, Fotograf Brąszewice, Fotograf Zduńska Wola, Fotograf Łódź, Fotograf Kalisz