Dziękuję za zainteresowanie się moją ofertą, poniżej wstępna wycena zdjęć produktowych – zlecenia realizowane są w studio w Sieradzu.

Zdjęcia oddawane są w rozdzielczości 24mpix lub mniejszej ustalonej – co pozwala nie tylko na wydruki w folderach ale i na wydruk wielkoformatowy.
Przy produkcji używany jest w pełni profesjonalny sprzęt, dzięki temu mamy gwarancje, że końcowe zdjęcie pokaże produkt atrakcyjnie oraz odzwierciedli wszelkie jego detale jak np. kolor, który jest bardzo ważny przy odbiorze zdjęcia przez klienta końcowego, szczególnie jeżeli planujemy druk zdjęć lub sprzedaż na odległość.

Koszt zdjęć uzależniony jest od jednorazowej ilości zleconych zdjęć, stopnia ingerencji w produkt oraz ustalonej wersji gotowej zdjęcia, w poniższej ofercie zakładam, że gabaryty w Państwa przypadku nie przekraczają rozmiarów 50x50x70cm

1-10 – 50zł/ zdjęcie
11-30 – 35zł/ zdjęcie
31-50 – 25zł/ zdjęcie
51-100 – 20zł/ zdjęcie
pow. 100 – cena uzgadniana indywidualnie

Powyższe ceny są dla produktów na białym jednorodnym tle.

Wycięcie produktu z tła – klient otrzymuje zdjęcie w formacie PNG gdzie sam może podłożyć dowolny kolor jako tło – od 3 do 10zł/zdjęcie – zależnie od stopnia skomplikowania produktu – cena podawana jest przy przyjmowaniu zlecenia.
Korekty produktów – np. naprawa wad produkcyjnych – cena podawana jest przy przyjmowaniu zlecenia.

Podane ceny brutto, na wszystkie usługi wystawiana jest faktura.
Płatność przelew 14 dni
Termin realizacji – zawsze staram się trzymać jak najkrótszych terminów, dokładnie podawanych przy pobieraniu zlecenia.

Mam nadzieję, że złożyłem Państwu atrakcyjną ofertę. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Poniżej przykładowe produkty których gabaryty mogą być zbliżone do Państwa produktów, są to zdjęcia jakie dostali klienci.